קמפיין פרסומי בגוגל אדוורדס

98% מהישראלים גולשים ומבצעים חיפושים באמצעות גוגל. אחרי שהפנמנו את המשפט העצום הזה, אפשר להתחיל לבצע חישובי רווח מול הוצאה.

איך עובד הפרסום בגוגל?
  1. אנחנו נציב מודעות פרסום שיזמינו גולשים לגלוש לאתר שלך.
  2. כל מודעה יכולה להופיע אין ספור פעמים בפני הגולשים - וזה לא יעלה לך פרוטה.
  3. מתי תשלם? רק אם ילחצו על המודעה שלך ויגיעו כך לעמוד הנחיתה או לאתר - רק אז תשלם.
כלומר: פרסום בגוגל, מבטיח שתשלם בפועל רק בעבור המודעות עליהן לחצו הגולשים כדי להיכנס לאתר שלך ולקרוא את המידע שפרסמת. כך תשלם רק עבור המודעות שהיו אפקטיביות בפרסום האתר שלך ותבטיח לעצמך הופעה בעמוד הראשון של גוגל.

מה ההבדל בין פרסום בגוגל לכל פרסום אחר? הפרסום בגוגל חוסך לך זמן ושווה לך כסף. הלקוח הוא זה שמחפש אותך וכשהוא מוצא אותך על פי מילות החיפוש הנכונות - חצי מעבודת המכירה כבר נעשתה.

אנחנו ניצור לך מודעות ממוקדות + עמודי נחיתה שיבטיחו גלישה לאתר שלך והופעה בעמודי החיפוש הראשונים.
העבודה מולך תתבצע בשקיפות מוחלטת ובהגינות.


הזמן/י עכשיו! קידום אתרים לאתר שלך או התקשר/י אלינו, כדי שהאתר שלך יופיע מהיום ראשון בעמודי החיפוש של גוגל.

בעבר ובהווה

 הסבר

בקרוב...

ברגע זה, האתר שלך מופיע רק בעמוד ה-5,6,7... של החיפוש 90% מהגולשים שמחפשים שירות באמצעות האינטרנט, לא עוברים בחיפושיהם את העמוד השלישי. האתר שלך יופיע בעמוד הראשון או השני בחיפושים בגוגל.
הזמן והכסף שהשקעת בבניית האתר, לא מצדיקים את התמורה. מעט אנשים יוצרים קשר באמצעותו אתר ללא קידום נכון, הוא כמו כתובת שלא מופיעה בג'י פי אס. קידום אתרים יוביל את הגולש / הלקוח אל האתר שלך ואל המוצר / שירות שאת/ה מוכר/ת. נבנה לך קמפיין בגוגל ודפי נחיתה, שיבטיחו את מיקוד של קהל היעד שלך במוצר / באתר שלך ישירות.
לפי הסטטיסטיקה, בקושי נכנסים לאתר שלך ביום? 98% מהישראלים גולשים ומבצעים חיפושים באמצעות גוגל. ו-67% מהם קנו באינטרנט בשנה האחרונה אבל הקידום של האתר שלך לא משווק אותו כראוי מולם. קידום נכון יכוון את הלקוחות אל האתר שלך.